Salıpazarı evden eve nakliyat firması olarak yıllardan beri Salıpazarı halkı başta olmak üzere Samsun’un her bölgesine nakliye hizmeti sağlamaktayız. Yılların bilgi birikimi ve bize vermiş olduğu tecrübe ile sizlere kaliteli taşımacılık hizmeti sunmaya devam etmekteyiz. Taşıma kararı almanız demek sizin için zor bir süreç başlıyor demek olacaktır. Bu süreci sizlere daha kolay hale getirecek bir firma arayışı içine girmeniz gerekecektir.

Bu zor ve sıkıntılı gibi görünen süreci kolaylaştırmak sizin eliniz de aslında. Firmamızı aramanız ile beraber sizleri bu sıkıntılı gibi görünen süreçten kurtarmak ve sıkıntıları askeri düzeye indirmek için firmamız, ücretsiz bir keşif ekibi yönlendirecek. Keşif ekiplerimiz sizin öneri ve görüşlerinizi alarak eşyalarınızın incelenmesi sonucu bir taşıma planı çıkarır. Yani her ihtimal önceden planlanır ve size taşınmanın tadını çıkarmak kalacaktır.
Taşıma günü sizlere sağlanacak hizmetler;

Salıpazarı evden eve nakliyat olarak sizlere sağlayacağımız ilk hizmet marangoz tarafından dolap ve mobilyaların sökülmesi ve sonrada paketlenmesi ile başlanacaktır. Mobilyalarınızın sökümünde ki amaç bazı mobilya parçaları kapılardan sığmayacak kadar büyük olmaktadır. Bunların da taşınmaları gayet zor ve bir nevi imkansız olacaktır. Bazı mobilya aksamları kapılardan çıksa dahi bina içerisinde dönmeyecek sıkışıp kalabilecek büyüklüklertedir. Bunların sökülmesi, sökülmesi sonrası da bir sarım işlemi görerek olası çizik ve bina içerisinde alabileceği hasardan korunması hedeflenir.

Ambalaj malzemesi eksper tarafından önceden sizlere seçenekler halinde sunulmuş olmaktadır. Sizin bu seçenekler arasından seçmiş olduğunuz ambalaj malzemesi kullanılacaktır. Bizim normal hizmetlerimizde tavsiye ettiğimiz ise genellikle tek kullanımlık olan malzemelerden oluşmaktadır. Ambalaj taşıma ve taşınma kısmının en önemli aşmasıdır. Kalitesiz bir ambalaj hizmeti almanız halinde mobilyalarınızda çizikler hatta kırıklar ve bir sürü hasarla karşılaşmanız olasıdır. Çünkü kaliteli malzeme kalın ve iyidir. Mobilyaları da iyi sarmasından dolayı tam olarak yüksek bir koruma işlemi görür.

Beyaz eşyalarınız önemli ve en değerli eşyalardan bir tanesi diyebiliriz bir evde. Bu eşyalar kesinlikle kalın hava kabarcıklı naylonlar ile sarılarak olası hasarlardan korunmalıdır. Beyaz eşyalarınızın tesisat işlemleri hazır ise yeni evinizde çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, fırın, ocak ve buzdolabı yerlerine kurulur. Buz dolabı bir saat sonra fişe takılır bunu kesinlikle unutmayınız.

Eğer evinizde çok değerli ve çabucak kırılabilecek hassas bir takımınız var ise eğer. Takımınız öncelikle hava kabarcıklı naylonlar ile sarılır ve sonrası içinse kolilere konulur. Kolilerde ise üzerilerine çok dikkat edilmesi gerekli olduğuna dair kırmızı etiket vurulur.
Bir evi taşırken üstünde durduğumuz en önemli nokta tartışmasız elektronik malzemelerdir. Elektronik malzemeler hemen, hemen günümüzde her evde bulunan en hassas ve en pahalı cihazlardır. Pek çok firma üretim yaptıkları bu cihazların kutularını yanlarında vermekte. Ama maalesef insanlar bunları bazen taşınmalar akılarına gelmediğinden, bazen de taşınma sonrası bir yer problemi dolayısı ile atmaktadırlar. Firmamız her cihazı önceden görerek cihaz türüne göre kutu ayarlamaktadır. Gerekli koli ayarlanıp malzemeniz hava kabarcıklı naylonlar ile sarılarak kutularda elektronik etiketi vurularak taşıma işlemi için hazır hale getirilir.

Hassas ve elektronik etiketi vurulan koliler kamyonlara özel oldukları için teker, teker taşınarak götürülür. Kamyona taşıma işlemi süresince süren bu titizlik kamyonda da devam etmektedir. Kamyonda bu koliler büyük malzemelerin üstlerine sarsılmayacak ve kesinlikle emin gidecek şekilde konulur. Sarım işlemi kadar kamyon içerisinde yerleşimde çok önemlidir.

Çiçekler kamyonlar da kırılmakta idi. Ve yılarca kamyon kasasında çiçekler için bir çok sistem denenmiş ama çiçekleri tam olarak güvenli ve titiz bir şeklide kırılmadan, yaprakları kopmadan götürebilecek bir sistem henüz bulunmamıştı. Firmamız bunun da bir çaresini uzun yıllar boyu deneyerek geçmişin tecrübesi ile sonunda buldu. Çiçekleriniz özel olarak yaptırdığımız sepetler ile artık daha güvende Samsun evden eve nakliyat farkı ile taşınmaktadır.

Taşınma sonunda sizlere evlerinizi aldığımız gibi bırakırız. Evlerinizin kaba dizayn kısmını biz yaparız ve evinizi kullanılabilecek bir halde sizlere teslim ederiz. Son olarak ustalarımız ile eşyanızı teslim alarak bir kontrol yaparsınız ve işinizin bittiğini onaylarsanız ücreti öderseniz. İşinizin bittiğini onaylamıyorsanız eğer istediğiniz aksaklıklar ustalarımız tarafından düzeltilecek, bir kez daha sizin onayınıza sunalacaktır.