Asansörlü evden eve nakliyat hizmetine şöyle bir genel bakış atarsak ülkemizde neredeyse on senedir profesyonel olarak asansörlü nakliyat hizmeti sağlanabilmektedir. Firmamız Tekkeköy asansörlü evden eve nakliyat hizmeti için sizlere bir eksper yönlendirilmektedir. Eksperimiz asansörün kurulumu için evinizde bir keşif yapmaktadır. Keşif balkon kapısına bakılarak kullanıma uygun olup olmadığını denetler. Asansörün kurulumu için bahçe mesafesi ve gerekli açının sağlanabileceğinin hesabını yapar.

Diğer evinizde de aynı hesaplar yapılarak asansörün kurulumunun uygun olup olmadığı konuşulur. Asansörler ile bina içerisinde her hangi bir ses gürültünün de önüne geçilmiş olacaktır. Bina içerisinde dönmesi zor olan eşyalar bina içerisinde gerek binaya gerekse eşyalara zarar vermektedir. Asansör kullanımı bunun için önemlidir.

Samsun asansörlü nakliyat hizmeti doğrultusunda daha hızlı ve güvenilir bir hizmet almanız mümkündür. Asansörlü evden eve nakliye ile eşyalarınız kırılmadan çizilmeden hiçbir yere değmeden balkonlardan, direkt olarak araç içerisine inmekte ve araçta sabitlenmektedir. Asansör kullanımı sayesinde iş gücü hafiflemektedir.

Asansörlü nakliyat hizmetinin kullanılmadığı yerlerde vardır.
Binanızın önünde yol olmaması ve asansörün giremediği yerlerde.
Bina bahçesinin 10 metreden fazla olduğu yerlerde açının çok fazlalaşması ve asansörün bu yüzden kurulamaması.
Aşırı yağışın ve aşırı rüzgarın olduğu günlerde asansörün rüzgar yüzünden açılamayacağından.
Bina balkonu veya daire balkon kapısının çok dar olduğu yerlerde koltuk gibi kapa eşyalar merdivenden çıkacağı için asansör kullanımının pek bir faydası kalmamaktadır.

Elektrik tellerinin binaya paralel olması durumunda zamana, zaman asansör kullanılamamaktadır.